КГУ «Общеобразовательная школа №76» Управления образования г.Алматы
Алматы қаласы
Білім басқармасының
"№76 жалпы білім беретін мектеп"
Қабылдау бөлімі :
+7 (727) 223-15-83
Есепші бөлімі:
+7 (727) 223-15-83

Қош келдіңіздер!

Толығымен

Соңғы жаңалықтар

Барлық жаңалықтар
1 наурыз - "Алғыс айту күні"
Алғыс айту күні – ортақ тарихымызға көрсетілген құрметтің, бүкіл қазақстандықтардың өз шаңырағына айналған киелі қазақ жеріне деген ризашылықтың белгісі. Әр күнімізді бағалайық, бір-бірімізге қамқор болайық. В первый день весны в Казахстане празднуют День благодарности. День благодарности - это день уважения друг к другу, день традиций, благотворительности, социальной солидарности и взаимной поддержки. Мереке қарсаңында мектепте сыныптар арасында түрлі челледждер мен сынып сағаттары өтілді.
1 наурыз - "Алғыс айту күні"
Алғыс айту күні - ортақ тарихымызға көрсетілген құрметтің, бүкіл қазақстандықтардың өз шаңырағына айналған киелі қазақ жеріне деген ризашылықтың белгісі. Әр күнімізді бағалайық, бір-бірімізге қамқор болайық. В первый день весны в Казахстане празднуют День благодарности - это день уважения друг к другу, день традиций, благотворительности, социальной солидарности и взаимной поддержки. Мереке қарсаңында мектеп оқушылары түрлі челлендждер өткізді, сынып сағаттары өтілді.
«Қауіпсіз жол» жедел профилактикалық әңгіме жүргізілді
«Қауіпсіз жол» жедел профилактикалық әңгіме жүргізілді
Ағымдағы жылғы 05-29 ақпан аралығында Алматы 1 ст. ЖПБ қызмет көрсету аумағында «Қауіпсіз жол» жедел профилактикалық іс-шара аясында ЖПБ ППВ инспекторы полиция майоры А.Ақмолдаева және ППВ полицейі полиция аға сержанты М. Өксікбаевтың қатысуымен №76 ЖББ мектептің 7-8 сынып оқушылар арасында «Темір жол қауіпті аймақ» атты тақырыбында дәрістер оқылып, оқушылар арасын сұрақ- жауап жүргізілді.
Правила пожарной безопасности для детей и подростков
Правила пожарной безопасности для детей и подростков
Управление по чрезвычайным ситуациям Турксибского района строго рекоментует соблюдать правилы пожарной безопасности! Факты упрямая вещь! Но от этой подборки фактов по теме пожарная безопасность детям скучно не станет. 1. Чем опасна паника при пожаре?
Не правильными действиями, т.к. спокойный человек действует быстро и взвешенно. 2. Почему надо двигаться ползком при задымлении?
Дым легче воздуха, поэтому около пола его концентрация ниже. 3. Зачем кладут металлический лист перед дверцей печи?
При
Еңбек мобильділігі орталығының маманымен кездесу өтті
Еңбек мобильділігі орталығының маманымен кездесу өтті
Алматы қаласы Түрксіб ауданы №76 жалпы білім беретін мектепте "Еңбек мобильділігі орталығының" маманы Еркеш Садыковна жоғары сынып оқушыларына кәсіптік бағдар беру бойынша түсіндірді. Управления образования города Алматы совместно с "Центром трудовой мобильности" города Алматы в КГУ ОШ №76 провели профориентационную работу среди страших классов.
Қаржылық сауаттылық-бұл адамның қаржылық мәселелерд
Қаржылық сауаттылық-бұл адамның қаржылық мәселелерд
Қаржылық сауаттылық-бұл адамның қаржылық мәселелердегі хабардарлық дәрежесін, ақша табу және басқару қабілетін көрсететін психологиялық сапасы. Болашағына сенімді адам өзін әлдеқайда жақсы сезінеді. Сондықтан біздің балалар ересектердің тәуелсіз өмірінде алатын қаражатты қалай дұрыс пайдалану керектігі туралы хабардар болуға лайық! Финансовая грамотность – это психологическое качество человека, показывающее степень его осведомленности в финансовых вопросах, умение зарабатывать и управлять
Учащиеся 3 "д" класса приняли активное участие в проекте "Читающая школа"